search
  • obcas Thomasa

Półtrzewiki przedszkolne LN 24-28

81,29 zł

 Stosując stare metody pracy ręcznej i nowoczesne surowce, produkujemy od 1964r. ponadczasowy półtrzewik LN, który przetrwał do dnia dzisiejszego w niewiele zmienionej formie. Buciki zapewniające prawidłowy rozwój stopy dziecka.

II Rozmiar /długość wkładki w cm/długość stopy w cm
Kolor
Brak w magazynie. Prosimy wybrać towar. Zamówienie zrealizujemy najszybciej jak to będzie możliwe - max w ciągu 21 dni. Ilość

Stosując stare metody pracy ręcznej i nowoczesne surowce, produkujemy od 1964r. ponadczasowy, profilaktyczny półtrzewik LN, który przetrwał do dnia dzisiejszego w niewiele zmienionej formie.

Buciki mają skórzaną, perforowaną i sznurowaną cholewkę, opinającą stopę od paluszków do kostki, dopasowują się do każdej tęgości stopy.

Wysoka cholewka utrzymuje stopę w osi nogi, zapobiegając koślawieniu pięty i iksowatemu ustawianiu kolan, zapobiegając tym samym powstawaniu płaskostopia.

Płaska wyściółka (nie profilowana) nie ingeruje w budowę stopy dziecka lecz dba o prawidłowe jej ustawienie, nie podpiera łuku podłużnego stopy, tym samym nie rozleniwia mięśni stopy.

Szeroka, elastyczna podeszwa wykonana z gumy komórkowej lub termokauczuku przechodząca w zapiętek z obcasem Thomasa, pomaga w prawidłowym ustawianiu stóp, dając dziecku stabilność i pewność.

Skóra bydlęca najlepsza dla delikatnej dziecięcej stopy, użyta do wykonania cholewek i wyściółki, zapewnia komfort i obniża potliwość stóp.

Istnieje możliwość przyozdobienia bucików dodatkowymi kwiatkami na sznurowadle lub/i boku buta (do uzgodnienia telefonicznie 58 5510296) oraz dzwoneczkami pomagającymi w lokalizacji dziecka (dzwoneczki dostępne w zakładce "Akcesoria").

LN 01/II
0 Przedmioty

Pliki do pobrania

Atest CLPO -"Zdrowa stopa"

Obuwie sprawdzone w Instytucie Przemysłu Skórzanego przez Komisją specjalistów, posiada znak "Zdrowa stopa"

Pliki do pobrania (672.3k)
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.