Choć jeszcze słonko grzeje, nieraz pole śnieg zawieje.

Na jesienną niepewną pogodę polecamy skórzane trzewiki chroniące stopy przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Wysokie usztywnione cholewki zapewniają utrzymanie stopy w prawidłowej pozycji. Płaska wyściółka nie ingeruje w budowę stopy ale umożliwia zastosowanie indywidualnie dopasowanej korekcyjnej wkładki ortopedycznej- o ile jest zalecona przez ortopedę. Styrogumowa podeszwa z obcasem Thomasa, chroni przed zimnem i wilgocią.

Wzory obuwia wiosennego model KJS... w numeracji 18-28

Trzewiki wykonane z naturalnych skór bydlęcych, na styrogumowej podeszwie z obcasem Thomasa. Buciki dobrze wymodelowane uwzględniające specyfikę stopy niemowlęcej zapewniające dobrą wzuwalność nawet na pulchne niemowlęce stopy. Obuwie posiada znak "ZDROWA STOPA", gwarantuje prawidłowy rozwój stóp dziecka."

Wzory obuwia jesiennego model KJNH oraz KJNH.RZ... w numeracji 28-36

Dla dzieci w wieku przedszkolnym mamy obuwie z wysoką usztywnioną cholewką w okolicy piętowej, nadające się do wkładek korekcyjnych. Wersje obuwia na sznurowadła lub zapinane na rzepy.  

Wzory obuwia jesiennego model KJWH oraz KJWH.RZ w numeracji 28-36

Również dla dzieci potrzebujących trzewików wyższych mamy obuwie z wysoką usztywnioną cholewką, sznurowane lub na rzepy, nadające się do wkładek ortopedycznych - korekcyjnych. Obuwie na lekkiej styrogumowej podeszwie z obcasem Thomasa.

 

Istnieje możliwość zamówienia obuwia w dowolnej konfiguracji kolorystycznej, w ramach prezentowanych modeli.