(Wg numeracji francuskiej - sztychowej)

Rozmiary 29-34

Półtrzewiki LN w rozmiarach 29-34 dobrze spełniają swoje zadanie jako kapcie szkolne. Antypoślizgowa podeszwa z termo-kauczuku lub styrogumu zapobiega niekontrolowanym poślizgom. Sznurowana wysoka ponad kostkę cholewka zaopatrzona w sztywny zapiętek kontroluje ustawienie pięty. Bogata kolorystyka umożliwia wybór obuwia zgodnego z upodobaniami Naszych dzieci.

Więcej informacji w zakładce "LATO"

Rozmiary 17-36

Do wkładek ortopedycznych polecamy model bucika LW o zamkniętych bokach w części piętowej, usztywnionych termoplastyczną zakładką. Sznurowana cholewka bez względu na tęgość dobrze dopasowuje się do stopy, mimo umieszczenia w bucie wysokiej wkładki.

Więcej informacji w zakładce "LATO"

Rozmiary 18-36

Podobne zadanie jak LW spełnią modele KLW oraz KLWRZ w których całe usztywnienie ukryliśmy w części piętowej buta. Dla dzieci nie potrafiących sznurować butów polecamy model KLWRZ zapinany na rzepy. W tych modelach można "poszaleć" z zestawieniem kolorów na cholewce wg własnego upodobania.

Więcej informacji w zakładce "LATO"

Rozmiary 19-31

Z bardziej odkrytych bucików na gorące lato polecamy sandałki S3P z wysokim zapiętkiem produkowane w rozmiarach 19-31, lub model SWOP w rozmiarach 19-36 dla dzieci muszących nosić obuwie pionizujące.

Rozmiary 18-34

Na niepewną letnią pogodę polecamy sandałki model SW z zakrytymi palcami. W tym modelu również można dobrać kolory wg własnych potrzeb.

Rozmiary 27-36

Z bucików wiosenno - jesiennych polecamy modele trzewików KJNH, KJNHRZ, KJWH

Rozmiary 27-36

Zima nas nie rozpieszcza i jest najdłuższą porą roku w naszym Kraju. Polecamy ciepłe skórzane trzewiki TJZ ocieplone tkaniną wykonaną z 100% wełny owczej, na grubej, styrogumowej, ciepłej podeszwie z obcasem Thomasa.